Tekstylia hotelowe

Posiadamy szeroką gamę tkanin i produktów przeznaczonych dla branży HoReCa.

W ofercie mamy tkaniny z atestem niepalności, trevira CS, z atestem trudnopalności, wszelkiego rodzaju tkaniny zaciemniające typu black-out oraz dimount a także tkaniny pościelowe i produkty frote.

Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem Hoteli i lokali gastronomicznych w tekstylia. Oferujemy setki tkanin zaciemniających w przystępnych cenach. Tkaniny zaciemniające z niezbędnymi atestami trudnopalności. Tkaniny typu black-out oraz dimount.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  • Szycie na fleksach. Czemu firany i zasłony szyte na flexach zyskują coraz większą popularność? Czy takie rozwiązanie może być stosowane na wszystkich oknach? Nowoczesne marszczenie- flexy. Jaki rodzaj marszczenia pasuje do nowoczesnych wnętrz?Uszyj firany na flexach w naszej szwalni  ZAMAWIAM

  • Tkaniny zaciemniające typu black-out, tkaniny z atestami niepalności, zasłony i firany do hotelu, flexy- krótka charakterystyka realizacji hotelowych.

  • W większości hotelowych pokoi i restauracji zawieszane są firany. Jakie firany są popularne w hotelach i restauracjach? Najczęściej nasi hotelowi Klienci wybierają jednolite firany z woalu. Część z nich wybiera bardziej kryjące firany typu batyst czy etamina. A tym, którym zależy na nie zasłanianiu widoków wybierają cienkie i transparentne firany.

  • Ponad 100 kolorów tkanin zaciemniających. Dobierzemy odpowiednią tkaninę do każdego wnętrza.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów