• Aranżacja i serwis dekoracji okien - Joanna Białystok

  Kim jesteśmy, co robimy

  Jesteśmy firmą, która od prawie 30 lat zajmuje się kompleksowym wystrojem okien i wyposażaniem wnętrz w tekstylia.

  Jesteśmy firmą rodzinną, która od 1989 roku zajmuje się kompleksowym wystrojem okien. Obecnie w naszej ofercie posiadamy nie tylko firanki, zasłony, rolety rzymskie i austriackie, ale również ręczniki i szlafroki, pościel i tkaniny obiciowe oraz obrusowe. Montujemy karnisze, rolety, plisy, także z napędem elektrycznym. Zawieszamy dekoracje w domu Klientów.

  Wprawdzie nie prowadzimy dokładnych statystyk, ale szacujemy, że przez te lata uszyliśmy dekoracje na ponad 20 tysięcy okien. Ilość tkaniny, którą na to zużyliśmy jest większa niż odległość z Białegostoku do Warszawy.

  Jesteśmy grupą nieprzypadkowych osób, które się lubią i wzajemnie szanują. W naszej firmie wszyscy angażujemy się w wykonywane zlecenia i wkładamy serce w wykonywaną pracę. Dzięki temu wspólnie tworzymy najlepsze z możliwych, wyjątkowe dekoracje okien. Dla nas każda udana realizacja i zadowolenie Klienta jest naszym, także osobistym sukcesem .

  Jeśli szukasz firmy, która zajmie się dekoracją Twoich okien - właśnie ją znalazłeś!

 • Misja i wizja

  Naszą misją jest współtworzenie pięknych, ponadczasowych wnętrz, w których tkaniny grają główną rolę lub stanowią dopełnienie.

  Misja

  Naszą misją jest współtworzenie pięknych, ponadczasowych wnętrz, w których tkaniny grają główną rolę lub stanowią dopełnienie. Zapewnianie Klientom najwyżej jakości usługi i tkanin, oraz dostarczanie kompleksowych i wyjątkowych rozwiązań w zakresie wystroju okien.

  Wizja

  Stałe doskonalenie się oraz poszerzanie oferty usług i produktów w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań w zakresie wyposażania wnętrz w tekstylia.

  Nasi Klienci

  Za każdym domem stoi niezwykła historia. Jesteśmy dumni, że nasi Klienci darzą nas zaufaniem i pozwalają wejść do swoich domów, nawet najbardziej prywatnych pokoi. Dzięki tej pracy mamy przyjemność poznawać naprawdę niezwykłych ludzi i ich historie…

  Nasi Klienci, są Wyjątkowi, mają wyjątkowe domy, mieszkania i biura. Dbając o siebie i najbliższych nie zapominają o tym by zadbać również o miejsca , w których przebywają. Nasi Klienci cenią sobie kompleksowość naszych usług oraz wysoką jakość materiałów znajdujących się w ich otoczeniu.

  Nasi Klienci to Osoby Indywidualne oraz Instytucje, Hotele i Przedsiębiorstwa.

 • Historia

  Czyli jak się to wszystko zaczęło… Historia naszej firmy trochę przypomina bajkę o tym jak marzenia wcielić w życie i postawić znak równości między pasją i pracą.

  Dawno, dawno temu… w mieście na północnym-wschodzie Polski, w którym płynie rzeka Białka młoda kobieta o imieniu Joanna, po tym jak położyła dzieci spać, siadała do maszyny i szyła… 
  Szyła ubrania i wymyślne fasony firan oraz zasłon. Często zmieniała dekoracje okien w swoim mieszkaniu. Jej wyjątkowe firany doceniały sąsiadki i koleżanki, dlatego wkrótce obszywała wszystkich znajomych…

  Wtedy jej mąż wpadł na pomysł by otworzyć jej firmę zajmującą się szyciem firan i zasłon. I tak, prawie 30 lat temu powstała firma JOANNA , która do dziś zajmuje się kompleksowym wyposażeniem w tekstylia . 

  Nasza firma została założona w Białymstoku w 1989 r. Początkowo był to tzw. zakład krawiecki usytuowany w piwnicy bloku na jednym z białostockich osiedli. W 1997 r. powstał Salon Dekoracji Okien JOANNA w centrum Białegostoku, przy ul. Mickiewicza 48. To miejsce do dziś jest miejscem spotkań z naszymi Klientami.


  JOANNA to firma z wieloletnią tradycją, ogromną wiedzą, nowoczesnymi maszynami, a także dużym wyborem tkanin od producentów z całego świata. 

 • Dlaczego my, co nas wyróżnia

  Nam naprawdę zależy by Wasze domy wyglądały wyjątkowo dzięki uszytym przez nas dekoracjom okien.

  Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem i co najważniejsze z rzeszą zadowolonych Klientów . Co ważne nowych Klientów pozyskujemy w większości dzięki poleceniom .

  Wyróżnia nas niemal 30 letnie doświadczenie, zaangażowanie w każde zamówienie, najwyższa jakość szycia, szeroki wybór tkanin i kompleksowe rozwiązania.

  Jesteśmy grupą nieprzypadkowych ludzi, którzy się lubią i szanują. W naszej firmie wszyscy angażujemy się w swoją pracę i wkładamy w nią serce. Dzięki temu wspólnie tworzymy najlepsze z możliwych dekoracje okien. Osoby pracujące w naszej firmie związują się z nami na lata, część z nich pracuje w JOANNIE od ponad 20 lat . Ich doświadczenie i wiedza są nieocenione.

  U nas ważny jest każdy Klient i każde nawet najmniejsze zamówienie. Nasi Klienci nie są dla nas anonimowi, nie są numerami zamówień… Większość z nich związuje się z nami na lata, ufa nam i zaprasza do swoich domów w celu dobrania najlepszych firan i zasłon.

  Dbając o naszych Klientów zapewniamy im kompleksowe usługi. Dokonujemy pomiarów, pomagamy dobrać tkaniny, szyjemy firany , zasłony , rolety. Montujemy karnisze, rolety, plisy a także zawieszamy gotowe dekoracje. Świadczymy usługi dodatkowe takie jak pranie dekoracji i ich upinanie i zawieszenie po praniu. Myjemy również okna przed zawieszeniem upranych dekoracji.

 • Kontakty

  Sklep stacjonarny: ul. Mickiewicza 48, lok. 208, 15-213 Białystok

  tel./fax.: 0048 85 744 74 14, kom.: 509 851 378

  mail: joanna@firany-joanna.com.pl

  Internetowa szwalnia: www.firanelle.pl

  tel./fax.: 0048 85 744 74 14, kom.: 502 515 950

  mail: info@firanelle.pl

  Kontakt do właścicieli: Joanna i Mirosław Kaźmierczak

  kazmierczak@firany-joanna.com.pl

  kom.: 502 261 369, 510 198 102

  Eleganckie firany i zasłonki luksusowe Białystok

  Zaufali nam Klienci z Warszawy, Łomży, Ełku i Olsztyna.

Naprawdę zależy nam by Wasze domy wyglądały wyjątkowo dzięki uszytym przez nas dekoracjom okien
20 000 udekorowanych okien
20 000 udekorowanych okien
20 000 mb przeszytych metrów tkanin
20 000 mb przeszytych metów tkanin
nieskończona ilość użytych nici
Nieskończona ilość użytych nici