Wyjątkowy sklep z firanami w mieście Białystok

Firany Białystok, szycie firan Białystok

Historia firmy Joanna... Jak to się wszystko zaczęło, jak powstał wyjątkowy sklep z firankami.

Historia naszej firmy trochę  przypomina bajkę o tym jak marzenia wcielić w życie i postawić znak równości między pasją i pracą. 

Dawno, dawno temu… w mieście na północnym-wschodzie Polski, w którym płynie rzeka Białka młoda kobieta o imieniu Joanna, po tym jak położyła dzieci spać, siadała do maszyny i szyła… 
Szyła ubrania i wymyślne fasony firan oraz zasłon. Często zmieniała dekoracje okien w swoim mieszkaniu. Jej wyjątkowe firany doceniały sąsiadki i koleżanki, dlatego wkrótce obszywała wszystkich znajomych…

Wtedy jej mąż wpadł na pomysł by otworzyć jej firmę zajmującą się szyciem firan i zasłon. I tak, prawie 30 lat temu powstała firma JOANNA , która do dziś zajmuje się kompleksowym wyposażeniem w tekstylia . 

Nasza firma została założona w Białymstoku w 1989 r. Początkowo był to tzw. zakład krawiecki usytuowany w piwnicy bloku na jednym z białostockich osiedli. W 1997 r. powstał Salon Dekoracji Okien JOANNA w centrum Białegostoku, przy ul. Mickiewicza 48. To miejsce do dziś jest miejscem spotkań z naszymi Klientami. Salon Dekoracji Okien Joanna to wyjątkowy sklep z firanami i zasłonami. 


JOANNA to firma z wieloletnią tradycją, ogromną wiedzą, nowoczesnymi maszynami, a także dużym wyborem tkanin od producentów z całego świata. 

Naprawdę zależy nam by Wasze domy wyglądały wyjątkowo dzięki uszytym przez nas dekoracjom okien
Pomiary
Pomiary
Doradztwo
Doradztwo
Szycie dekoracji
Szycie dekoracji
Montaż
Montaż
Wieszanie firan, zasłon, rolet
Wieszanie firan, zasłon, rolet
Pranie dekoracji
Pranie dekoracji
Mycie okien
Mycie okien