Tekstylia hotelowe

Zasłony, firany, ręczniki hotelowe - Joanna Białystok

Posiadamy szeroką gamę tkanin i produktów przeznaczonych dla branży HoReCa.

W ofercie mamy tkaniny oraz zasłony z atestem niepalności, firany trevira CS, z atestem trudnopalności, wszelkiego rodzaju tkaniny zaciemniające typu black-out oraz dimout a także tkaniny pościelowe oraz ręczniki i ...

Zasłony, firany, ręczniki hotelowe - Joanna Białystok

Posiadamy szeroką gamę tkanin i produktów przeznaczonych dla branży HoReCa.

W ofercie mamy tkaniny oraz zasłony z atestem niepalności, firany trevira CS, z atestem trudnopalności, wszelkiego rodzaju tkaniny zaciemniające typu black-out oraz dimout a także tkaniny pościelowe oraz ręczniki i inne produkty frote.

Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem Hoteli i lokali gastronomicznych w tekstylia. Oferujemy setki tkanin zaciemniających w przystępnych cenach. Tkaniny zaciemniające z niezbędnymi atestami trudnopalności. Polecamy również zasłony typu black-out oraz zasłony dimout.

Współpracowaliśmy z hotelami w Łomży, Ełku, Warszawie i Olsztynie!

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  • Oferujemy eleganckie tkaniny zaciemniające typu black-out, tkaniny z atestami niepalności, zasłony i firany do hotelu oraz flexy.

  • Szycie zasłon i firan na fleksach. Czemu firany i zasłony szyte na flexach zyskują coraz większą popularność? Czy takie rozwiązanie może być stosowane na wszystkich oknach? Nowoczesne marszczenie - flexy. Jaki rodzaj marszczenia pasuje do nowoczesnych wnętrz?

  • Ponad 100 kolorów tkanin zaciemniających. Dobierzemy odpowiednią tkaninę do każdego wnętrza.

  • W większości hotelowych pokoi i restauracji zawieszane są firany. Jakie firany są popularne w hotelach i restauracjach? Najczęściej nasi hotelowi Klienci wybierają jednolite firany z woalu. Część z nich wybiera bardziej kryjące firany typu batyst czy etamina. A tym, którym zależy na nie zasłanianiu widoków wybierają cienkie i transparentne firany.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów