Firany

Firany szyte na miarę - Warszawa Białystok

Firanki, od wielu lat, są najpopularniejszym rodzajem dekoracji polskich okien.

Kiedy na oknie zawieszamy firany, wnętrze staje się bardziej przytulne. Uszyte na właściwy wymiar firany wyglądają bardzo estetycznie. Firany uszyte przez nas cieszą właścicieli przez wiele lat. Nawet najprostsze egzemplarz...

Firany szyte na miarę - Warszawa Białystok

Firanki, od wielu lat, są najpopularniejszym rodzajem dekoracji polskich okien.

Kiedy na oknie zawieszamy firany, wnętrze staje się bardziej przytulne. Uszyte na właściwy wymiar firany wyglądają bardzo estetycznie. Firany uszyte przez nas cieszą właścicieli przez wiele lat. Nawet najprostsze egzemplarze z wolu są wspaniałą dekoracją.

  • Firany woalowe;
  • Firany typu batyst; 
  • Firany typu etamina; 
  • Firany grube „in between”; 
  • Firany żakardowe. 

Firany szyte na wymiar do hotelu, pensjonatu i restauracji

Zazwyczaj szyjemy proste fasony. Firany szyte na miarę można wykonać na dowolnej taśmie marszczącej, na przelotkach (tzw. kołach), na taśmie przelotowej czy szelkach. Z firan można uszyć roletę rzymską i austriacką. Od prawie 30 lat wykonujemy tego typu usługi. Nasze szycie charakteryzuje najwyższa jakość, precyzja i dokładność. Boki firan są ładnie wykończone, dodatkowo na z obu końców wszywamy obciążniki, które sprawiają, że firana jeszcze ładniej się układa. Do szycia używamy transparentnych taśm marszczących najwyższej jakości.

Firany szyliśmy dla firm z Warszawy, Olsztyna, Ełku , Lublina , Częstochowy , Darłowa , Grzybowa , Gdańska , Augustowa , Łomży i wielu innych.

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  • Szycie zasłon i firan na fleksach. Czemu firany i zasłony szyte na flexach zyskują coraz większą popularność? Czy takie rozwiązanie może być stosowane na wszystkich oknach? Nowoczesne marszczenie - flexy. Jaki rodzaj marszczenia pasuje do nowoczesnych wnętrz?

  • Najczęściej wybierany firany są jednolite. Firany z woalu pasują do każdego wnętrza. Zamów firankę z woalu na swój wymiar a my uszyjemy je dla Ciebie.

  • Firany kolorowe i z nadrukiem, szycie eleganckich firan Białystok. Tym, którzy nie lubią jednolitych, gładkich firan- proponujemy firany z kolorowym nadrukiem.

  • W większości hotelowych pokoi i restauracji zawieszane są firany. Jakie firany są popularne w hotelach i restauracjach? Najczęściej nasi hotelowi Klienci wybierają jednolite firany z woalu. Część z nich wybiera bardziej kryjące firany typu batyst czy etamina. A tym, którym zależy na nie zasłanianiu widoków wybierają cienkie i transparentne firany.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów