Trendy w tekstyliach domowych-fotorelacja z targów Heimtextill

Międzynarodowe targi Heimtextill to najważniejsze targi branży tekstylnej i dekoracji okien.

Międzynarodowe Targi Heimtextill we Frankfurcie są najważniejszymi targami tekstylnymi na świecie. To one wyznaczają trendy w designie i wystroju wnętrz. Podczas  tych targów producenci z całego świata pokazują swoje nowe kolekcje oraz innowacje produktowe.

Podstawowy slogan Międzynarodowych Targów Tekstylnych Heimtextill 2016  to  "Well-Being".

Hasło Well-Being analizować można na różnych płaszczyznach i rozpatrywać pod względem różnych kryteriów. Zamysł jest jednak prosty, w tych niespokojnych i niebezpiecznych czasach nasze wnętrza mają nam zapewniać komfort, ukojenie nerwów, relaks, a także mają pobudzać nas do działania jak i pomagać znajdować harmonię.

To nasze domy stanowią najważniejsze miejsca- miejsce odpoczynku, miejsce w którym czujemy się bezpiecznie. Właśnie tu powinniśmy otaczać się przedmiotami, które pomogą nam się odprężyć i zrelaksować, które również pobudzą nas do robienia dobrych rzeczy...

Cztery podstawowe trendy zauważalne podczas targów to:

1/ Ochrona- przejrzyste wnętrza naszych domów, które nas chronią, dają poczucie ciepła, przytulności i ukojenia, styl wnętrz dających nam ochronę fizyczną jak i mentalną.

przytulna pościel

przytulne koce

2/Odżywienie- ekologiczna wizja wnętrz, w których żyjemy w zgodzie z naturą, w których naturalne materiały i wzory idą w parze z nowoczesnym wzornictwem, dominującymi kolorami są kolory ziemi i zieleń.

pościel w kolorach ziemi eko

pościel marmur

3/Pobudzenie- energetyczny strumień trendu wprowadzający na nowy poziom energii, gdzie światło i kolory pobudzają nas do działania.

kolorowe drukowane zasłony

4/Wzbogacenie- trend, który wnosi do wnętrz ornamenty, z echem kulturowych dziedzictw, nasycone kolory, metaliczne akcenty stanowiące połączenie przeszłości z przyszłością, oraz Wschodu z Zachodem.

azjatycka pościel

Naprawdę zależy nam by Wasze domy wyglądały wyjątkowo dzięki uszytym przez nas dekoracjom okien
Pomiary
Pomiary
Doradztwo
Doradztwo
Szycie dekoracji
Szycie dekoracji
Montaż
Montaż
Wieszanie firan, zasłon, rolet
Wieszanie firan, zasłon, rolet
Pranie dekoracji
Pranie dekoracji
Mycie okien
Mycie okien