Jesienne otulenie- tkaniny z wełny, wełniane zasłony

Wełniane otulenie...

Zasłony z wełny.

Czas pędzi nieubłagalie i mimo iż część z nas dopiero wróciła z urlopów, dalszych lub bliższych, u nas w kraju widać i czuć już jesień.

Krótsze dni, chłodniejsze powietrze, złoto-czerwone liście szeleszczące pod nogami, miodowo brązowe błyszczące w promieniach słońca kasztany…

Nadszedł już czas kiedy chcemy cieszyć się tym całym pięknem jesieni bez jednoczesnego odczuwania chłodu zmieniającej się aury i wybieramy z naszych szaf ubrania dzięki którym doznajemy  otulenia, ciepła, komfortu, przytulności.

Tego samego możemy zakosztować dobierając odpowiednią tkaninę na dekoracje naszych okien.

Dlatego chciałabym przedstawiać Państwu wspaniałą kolekcję tkanin z naturalnej wełny.

HERITAGE
Klasyczna tweedowa kolekcja w wiejskiej odsłonie, która wykorzystuje typowe odcienie kolorów z palety MOONa. Szałwiowy, trawiasto-zielony, wrzosowy, bordowy, wszystkie te kolory w kunsztowny sposób przywołują uczucie i klimat szkockich pejzaży.

 

fot. fotel w wełnianym obiciu

MELTON WOOLS II
Kolekcja Melton II jest drugim zbiorem szerokiej gamy bardzo żywych, czystych kolorów Moon’a oraz ich melanżów. Znajdziemy tu kolory głębokie, nadające intensywności i ożywczej mocy. Ogromną przyjemność sprawiają wszystkie warianty od pomarańczy, głębokiej czerwieni, fuksji po szeroką paletę koloru niebieskiego i zielonego. Wełna -  ponadczasowa i długowieczna, doskonale utkana, o świeżych, przyciągających wzrok kolorach nada styl każdemu wnętrzu. Każdy z kolorów może współgrać i dopełniać istniejące wzory w innych kolekcjach Moon’a.

 wełna w różnych kolorach

ELEMENTAL

To  kolekcja wełen marki Moon i kolejna odsłona klasycznych krat.
Inspiracją do jej powstania były występujące w naturze piękne barwy kamieni szlachetnych np. intensywny fiolet ametystu i zieleń nefrytu. Na szczególną uwagę zasługuje wzór stworzony z wykorzystaniem modnego efektu ombre.

 CHALET
Kolekcja ta czerpie inspiracje z przytulnych i komfortowych wnętrz luksusowego kurortu narciarskiego. Dodatkowo, nordyckie wpływy w połączeniu z nowoczesnym dizajnem wyrażają się tu mocnym kolorem czerwieni  i kolorem terracotta, dopełniając się alpejskimi, naturalnymi kolorami łąki.
Dzięki zdecydowanej, kontrastowej kolorystyce możemy stworzyć świetny kontrapunkt danego pomieszczenia.

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu. Abyśmy zgodnie z Państwa preferencjami i oczekiwaniami stworzyli wspólnie przytulny , ciepły i komfortowy klimat na jesienno-zimowe wieczory w Państwa salonie , sypialni czy jadalni. Otulmy się na jesień nie tylko szalikiem.

Naprawdę zależy nam by Wasze domy wyglądały wyjątkowo dzięki uszytym przez nas dekoracjom okien
Pomiary
Pomiary
Doradztwo
Doradztwo
Szycie dekoracji
Szycie dekoracji
Montaż
Montaż
Wieszanie firan, zasłon, rolet
Wieszanie firan, zasłon, rolet
Pranie dekoracji
Pranie dekoracji
Mycie okien
Mycie okien