Meble tapicerowane, tapicerowane łóżka, panele na ściany.

Tapicerowane łóżka, panele materiałowe na ściany, tapicerowane wezgłowia łóżek - Białystok

Po długim okresie chłodu i minimalizmu panującego w trendach wystroju naszych wnętrz nadeszła miła zmiana , zmiana na rzecz przytulnych i nastrojowych pomieszczeń. 

Tapicerowane meble, ściany, pufy - wszystko...

tapicerowane meble Bialystok

fot. tapicerowane łózko, wezgłwoie

Jednym ze sposobów który pomoże nam uzyskać taki efekt są tapicerowane panele ścienne.

Gdziekolwiek się nie pojawią, robią zazwyczaj  furorę. Co w sumienie powinno dziwić. Po okresie zimnego minimalizmu, tapicerowane  elementy wnętrza (czy to w formie paneli ściennych , czy siedziska , czy miękkiego pufa) są wymarzoną odskocznią . Nadają miękkości , ciepła i przytulności, jednocześnie będą ciekawą alternatywą dla ścian tradycyjnie pokrytych farbą czy tapetą.

Przytulna sypialnia- panele materiałowe na ściany. Tapicerowane wezgłowie. Tapicerowane ściany.

Najczęstsze miejsce stosowania tapicerowanych paneli ścienny, to oczywiście sypialnie.

Te małe i te duże. Zarówno dla Pana i Pani domu ale i dla ich pociechy.

Potrafią stworzyć  piękny i elegancki zagłówek do łóżka ale mają też i walory praktyczne. Wyciszają wnętrze , sprawiają że poprawia się jego akustyka. A w przypadku pokoików dziecięcych stanowią dodatkowe ocieplenie (jeśli np. łóżko stoi na ścianie elewacyjnej budynku) i zabezpieczenie przed ewentualnym „obijaniem" łokci i kolan naszych najmłodszych w czasie sennego wiercenia się.

Ale również wspaniale odnajdują swoje miejsce w przedpokojach, salonach czy garderobach. Tworząc ze zwykłego miejsca ,na którym siadamy by ubrać buty lub przeczytać gazetę , przytulną i elegancką  przestrzeń. Dlatego nie bójmy się i wypełnijmy nasze małe wnęki i niezagospodarowane do tej pory nisze i zróbmy na ich miejscu miękkie siedziska.

Najciekawsze w tym wszystkim jest , że to jaki ostatecznie przyjmą kształt tapicerowane przestrzenie i meble zależy tylko od nas. Co to oznacza dla klienta? To że to on sam wybiera kolor i rodzaj tkaniny, kształt paneli i decyduje o finalnym wykończeniu. Marzysz o królewskiej ścianie pełnej złotych nici, pikowań , przeszyć i kryształowych guzików? Nie ma sprawy!

Naprawdę zależy nam by Wasze domy wyglądały wyjątkowo dzięki uszytym przez nas dekoracjom okien
Pomiary
Pomiary
Doradztwo
Doradztwo
Szycie dekoracji
Szycie dekoracji
Montaż
Montaż
Wieszanie firan, zasłon, rolet
Wieszanie firan, zasłon, rolet
Pranie dekoracji
Pranie dekoracji
Mycie okien
Mycie okien