Wyjątkowy taras

Wyjątkowy taras, tkaniny tarasowe, deski tarasowe - Białystok

W czasach pandemii, kiedy sytuacja związana z wyjazdami wszelkiego rodzaju często się zmienia, zaplanowane wakacje nie dochodzą do skutku, czy to z powodu ograniczeń wprowadzonych przez kraj do którego się wybieramy, czy z powodu kwarantanny jaką zostaliśmy objęci itp.

W tych czasach wielu z nas postanawia spędzić urlop w zaciszu własnego domu i ogrodu.

Nasz ogród i taras może stać się prawdziwym azylem na kilka miesięcy każdego roku.

Fajnie zaaranżowana zieleń, drewniany taras, odpowiednie dodatki tekstylne sprawią, że w cieniu swego ogrodu zrelaksujemy się jak na najlepszych wakacjach.

Tkaniny do ogrodu, tkaniny outdoor - Białystok

Wielu producentów tkanin specjalizuje się w produkcji tkanin używanych na zewnątrz tzw. „outdoor”. Są to tkaniny, które nie wyblakną na słońcu, są również wodoodporne.

Z takich tkanin możemy uszyć pokrowce na meble tarasowe. Dodatkowe poduszki, obrusy.

W naszym salonie znajdą Państwo wiele kolekcji dedykowanych do użytku na zewnątrz. Zazwyczaj są one w śródziemnomorskich wzorach kolorystyce kojarzącej się  z morzem (błękitny, granatowy, niebieski, morski, seledynowy), tropikalnym ogrodem, dżunglą czy safari.

Wśród kolekcji przeznaczonych na podwórko są również i jednolite, stonowane tkaniny obiciowe, tapicerskie, obrusowe.

Wakacyjny klimat naszych ogrodów uzupełni drewniany taras.

 

Tarasy drewniane z desek modrzewiowych

Drewniane wykończenie tarasu jest trwałe, naturalne, estetyczne, pasuje do każdego rodzaju elewacji. Modrzew syberyjski zasługuje na uwagę jeśli chodzi o wybór materiału na taras.  Deski tarasowe z modrzewia syberyjskiego są trwałe, wytrzymałe, twarde, niezbyt podatne na  ścieranie, za to odporne na uszkodzenia.

Kolejnym atutem tarasu drewnianego z desek modrzewiowych jest fakt, że nie trzeba go impregnować ponieważ słabo chłoną one wodę. W naszej strefie klimatycznej taki taras przez wiele lat zachowa dobry wygląd. Drewniany taras wraz z upływem czasu będzie zmieniał swój wygląd, zmieniał kolor nabierając przy tym szlachetności i oryginalności.

Naprawdę zależy nam by Wasze domy wyglądały wyjątkowo dzięki uszytym przez nas dekoracjom okien
Pomiary
Pomiary
Doradztwo
Doradztwo
Szycie dekoracji
Szycie dekoracji
Montaż
Montaż
Wieszanie firan, zasłon, rolet
Wieszanie firan, zasłon, rolet
Pranie dekoracji
Pranie dekoracji
Mycie okien
Mycie okien